AIR20-8-H-2200/25/38a
Informacje o produkcie "AIR20-8-H-2200/25/38a"
Mały jednokierunkowy czujnik świetlny z tłumieniem tła.
Może być również używany do monitorowania klamki w drzwiach skrzydłowych.
Wąska, precyzyjna wiązka światła o dużym zasięgu.
Odpowiedni do montażu ruchomego lub stacjonarnego.
Funkcja: Otwieranie i zabezpieczenie
Zasada działania czujnika: Aktywny czujnik podczerwieni
Dane techniczne:
  • Napięcie zasilania: 12 ... 30 V DC / 18 ... 28 V AC
  • Zasięg detekcji: maks. 2200 mm