AIR30-8-HW-2500/38a/76a
Informacje o produkcie "AIR30-8-HW-2500/38a/76a"
Dane techniczne:
  • Napięcie zasilania: 10 ... 48 V DC / 11 ... 38 V AC
  • Zasięg wykrywania: maks. 2500 mm