139,70 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Produkt niedostępny w magazynie
Numer produktu:
237036
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "CBB8-18GS75-E2"
Czujnik pojemnościowy
Seria: cylindryczna, materiał obudowy: stal nierdzewna 1.4305 / AISI 303 (V2A), typ połączenia: kabel PUR, 2 m, typ wyjścia: 3-żyłowy, montaż: na równi, rodzaj napięcia: DC
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 1...8 mm, na równi
- Napięcie robocze: 10...30 V DC
- Wyjście przełączania: PNP, normalnie otwarty (NO)
- Typ połączenia: Kabel stały, 2 m, PUR
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 237036
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | zylindrisch |
| Długość kabla: | 2 m |
| Einbau: | bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | kapazitiv |
| Extra: | Reichweite einstellbar |
| Gehäusebauform: | zylindrisch |
| Gehäusematerial: | Edelstahl |
| Kabelmantel: | PUR |
| Max. Reichweite: | 5 mm ... < 10 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +85 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | CCC, UL |
| zylindrische Bauform: | Gewindehülse M18 |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com