FLT-8-H-2800-500/120a
Informacje o produkcie "FLT-8-H-2800-500/120a"
Wielkość pola: 500 mm x 500 mm
Czujnik świetlny o dużym zasięgu do wykrywania osób i obiektów, wersja z tłumieniem tła, ignoruje obiekty poza wybranym obszarem, wersja z polem wykrywania 500 mm x 500 mm, funkcja: nadzór przedsionków lub kabin, zasada działania: czujnik świetlny powierzchniowy
Specyfikacje techniczne:
  • Pole detekcji: 500 mm x 500 mm przy zasięgu 2000 mm
  • Maksymalny zasięg: regulowany do 2800 mm