GL121-RT/32/40a/98a
Informacje o produkcie "GL121-RT/32/40a/98a"
Przykręć – Podłącz – Gotowe!
Montaż barierek świetlnych widłowych jest bardzo prosty, ponieważ nadajnik i odbiornik są już optymalnie ustawione. Czerwone światło nadajnika ułatwia skupienie na wykrywanym obiekcie. Umożliwia to wykrywanie najmniejszych obiektów od 0,3 mm.
Dane techniczne:
  • Szerokość widelca: 121 mm
  • Głębokość widelca: 60 mm
  • Napięcie robocze: 10–30 VDC
  • Minimalny rozmiar przeszkody: 0,3 mm
  • Wyjście: wyjście PNP, zabezpieczone przed zwarciem, otwarty kolektor
  • Połączenie: wtyczka M8, 3-pinowa (V3)
  • Klasa ochrony: IP67
  • Akcesoria (nie w zestawie): gniazdo M8, proste lub kątowe z 2 m kablem PUR
Numer artykułu: 199992
Anschlussart: Steckverbinder M8
Ausgangstyp: PNP
Betriebsspannung: DC
Elektrische Anschlussart: Gerätestecker M8
Erfassungsprinzip: optisch
Extra: Empfindlichkeitseinstellung, Hell-/Dunkelumschalter
Gabeltiefe: 50 mm ... < 100 mm
Gabelweite: 100 mm ... < 200 mm