GL30-RT/32/40a/98a
Informacje o produkcie "GL30-RT/32/40a/98a"
Przykręcić - Podłączyć – Gotowe!
Nadajnik i odbiornik są już optymalnie ustawione, więc montaż może być tak prosty. Czerwone światło nadajnika ułatwia skupienie na wykrywanym obiekcie. Dzięki temu możliwe jest wykrywanie nawet najmniejszych obiektów o wielkości od 0,3 mm. Kilka barier świetlnych z widelcem można montować obok siebie bez wzajemnego zakłócania się. Regulator czułości i przełącznik jasność/ciemność są standardowym wyposażeniem. Solidna obudowa z odlewu cynkowego w stopniu ochrony IP67 zapewnia wszystkie możliwości zastosowania.
Specyfikacje techniczne:
  • Szerokość widelca: 30 mm
  • Głębokość widelca: 35 mm
  • Napięcie robocze: 10 – 30 VDC
  • Najmniejszy rozmiar przeszkody: 0,3 mm
  • Wyjście: wyjście PNP, zabezpieczone przed zwarciem, otwarty kolektor
  • Połączenie: wtyczka M8, 3-pinowa, (V3)
  • Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 199989
Anschlussart: Steckverbinder M8
Ausgangstyp: PNP
Betriebsspannung: DC
Elektrische Anschlussart: Gerätestecker M8
Erfassungsprinzip: optisch
Extra: Empfindlichkeitseinstellung, Hell-/Dunkelumschalter
Gabeltiefe: 25 mm ... < 50 mm
Gabelweite: 25 mm ... < 50 mm