GL50-RT/32/40a/98a
Informacje o produkcie "GL50-RT/32/40a/98a"
Przykręć – Podłącz – Gotowe!
Czerwone światło nadajnika ułatwia skupienie się na wykrywanym obiekcie. Montaż barier optycznych widłowych jest bardzo prosty, ponieważ nadajnik i odbiornik są już optymalnie ustawione. Umożliwia to wykrywanie najmniejszych obiektów od 0,3 mm. Kilka barier może być montowanych bez zakłóceń tuż obok siebie. Regulacja czułości oraz przełącznik trybu jasny/ciemny są standardem. Solidna obudowa z odlewu ciśnieniowego cynku w klasie ochrony IP67 zapewnia wszechstronne zastosowanie.
Dane techniczne:
  • Szerokość wideł: 50 mm
  • Głębokość wideł: 55 mm
  • Napięcie robocze: 10–30 VDC
  • Minimalny rozmiar przeszkody: 0,3 mm
  • Wyjście: wyjście PNP, zabezpieczone przed zwarciem, otwarty kolektor
  • Połączenie: Wtyczka M8, 3-pinowa (V3)
  • Stopień ochrony: IP67
  • Akcesoria (nie w zestawie): złącze M8, proste lub kątowe, z 2 m kablem PUR
Numer artykułu: 199990
Anschlussart: Steckverbinder M8
Ausgangstyp: PNP
Betriebsspannung: DC
Elektrische Anschlussart: Gerätestecker M8
Erfassungsprinzip: optisch
Extra: Empfindlichkeitseinstellung, Hell-/Dunkelumschalter
Gabeltiefe: 50 mm ... < 100 mm
Gabelweite: 50 mm ... < 100 mm