GL80-RT/32/40a/98a
Informacje o produkcie "GL80-RT/32/40a/98a"
Przykręć – Podłącz – Gotowe!
Montaż barier świetlnych widłowych jest bardzo prosty, ponieważ nadajnik i odbiornik są już optymalnie ustawione. Czerwone światło nadajnika ułatwia skupienie się na wykrywanym obiekcie. Umożliwia to wykrywanie najmniejszych obiektów od 0,3 mm. Kilka barier można zainstalować obok siebie bez zakłóceń. Regulacja czułości i przełącznik jasne/ciemne są standardem. Solidna obudowa z odlewu ciśnieniowego cynku z klasą ochrony IP67 zapewnia szerokie zastosowanie.
Dane techniczne:
  • Szerokość wideł: 80 mm
  • Głębokość wideł: 55 mm
  • Napięcie robocze: 10–30 VDC
  • Minimalny rozmiar przeszkody: 0,3 mm
  • Wyjście: PNP, zabezpieczone przed zwarciem, otwarty kolektor
  • Połączenie: Wtyczka M8, 3-pinowa (V3)
  • Stopień ochrony: IP67
  • Akcesoria (brak w zestawie): Złącze M8, proste lub kątowe, z przewodem PUR 2 m
Numer artykułu: 199991
Anschlussart: Steckverbinder M8
Ausgangstyp: PNP
Betriebsspannung: DC
Elektrische Anschlussart: Gerätestecker M8
Erfassungsprinzip: optisch
Extra: Empfindlichkeitseinstellung, Hell-/Dunkelumschalter
Gabeltiefe: 50 mm ... < 100 mm
Gabelweite: 50 mm ... < 100 mm