MINI-PS-100-240AC/24DC/1.3
Informacje o produkcie "MINI-PS-100-240AC/24DC/1.3"
Niezawodne zasilanie nawet w trudnych warunkach środowiskowych
Dane techniczne:
  • Nominalny zakres napięcia wejściowego: 100 V AC ... 240 V AC
  • Nominalne napięcie wyjściowe: 24 V DC ±1 %
  • Stopień ochrony: IP20
Numer artykułu: 258059
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Zubehörartikel
Wskazówka
AL3609.4
Kurtyna świetlna windy zgodna z EN81-20, zasięg 4 m, szerokość profilu 9,4 mm, wyjście przekaźnikowe (styk przełączny), wyjście diagnostyczne, kabel 2,5 m