55,25 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Produkt niedostępny w magazynie
Numer produktu:
800001
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBB1,5-F79-E2"
Czujnik indukcyjny
Seria: Prostokątny, Materiał obudowy: PA, Typ połączenia: przewody PVC, 500 mm, Typ wyjścia: 3-przewodowy, Montaż: zlicowany, Typ napięcia: DC
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 1,5 mm, zlicowany
- Napięcie robocze: 5...30 V DC
- Wyjście przełączające: PNP, NO (normalnie otwarty)
- Typ połączenia: przewody, 500 mm, PVC
- Obudowa: Prostokątna
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 800001
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | quaderförmig |
| Długość kabla: | 0,5 m |
| Einbau: | bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | quaderförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff |
| Kabelmantel: | PVC |
| Max. Reichweite: | < 3 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | CSA, EAC, UL, UL-ordinary Location |
| kubische Bauform: | sonstige |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com