90,04 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Tylko 2 artykułów na magazynie
Numer produktu:
052018
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBB2-8GM30-E2"
Induktiver Sensor
Baureihe: Zylinderförmig, Gehäusematerial: Messing, vernickelt, Anschlussart: Kabel PVC , 2 m, Ausgangsart: 3-Draht, Einbau: bündig, Spannungsart: DC
Technische Spezifikation:
- Schaltabstand: 2 mm, bündig
- Betriebsspannung: 10...30 V DC
- Schaltausgang: PNP, Schließer (NO)
- Anschlussart: Festkabel, 2 m, PVC
- Schutzart: IP67
PF-Artikelnummer: 304615-0038
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | zylindrisch |
| Długość kabla: | 2 m |
| Einbau: | bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Gehäusematerial: | Messing, beschichtet |
| Kabelmantel: | PVC |
| Max. Reichweite: | < 3 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Zulassungen: | CSA, UL-ordinary Location |
| zylindrische Bauform: | Gewindehülse M8 |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com