53,48 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Produkt niedostępny w magazynie
Numer produktu:
802137
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBB2-F29-A2"
Czujnik indukcyjny
Seria: Prostokątny, Materiał obudowy: Ryton R4, Typ połączenia: Kabel PVC, 2 m, Typ wyjścia: 4-przewodowy, Montaż: zlicowany, Typ napięcia: DC
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 2 mm, zlicowana
- Napięcie robocze: 4,75...30 V DC
- Wyjście przełączające: 2 x PNP, NO (normalnie otwarty) i NC (normalnie zamknięty)
- Typ połączenia: kabel stały, 2 m, PVC
- Obudowa: Prostokątna
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 802137
| Anschluss: | 4-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | quaderförmig |
| Długość kabla: | 2 m |
| Einbau: | bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | quaderförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff |
| Kabelmantel: | PVC |
| Max. Reichweite: | < 3 mm |
| Schaltfunktion: | antivalent |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | CSA, UL, UL-ordinary Location |
| kubische Bauform: | sonstige |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com