NBB20-L2-E2-V1
Informacje o produkcie "NBB20-L2-E2-V1"
Optymalne zabezpieczenie bram w najniższej cenie!
Dane techniczne:
  • Napięcie robocze: 24…240 VAC, 12…240 VDC
  • Zasięg działania z odpowiednim zapasem: 30 m
  • Wyjście sygnałowe: przekaźnik, 1 styk przełączający
  • Podłączenie: przewód stały 2 m
  • Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 186501
Czujnik indukcyjny;
Dane techniczne:
  • Odległość przełączania: 20 mm, wpuszczana
  • Napięcie robocze: 10...30 V DC
  • Wyjście przełączające: PNP, styk zwierny (NO)
  • Typ połączenia: wtyczka M12, 4-pinowa (V1)
  • Stopień ochrony: IP69K
Numer artykułu: 187481
Anschluss: 3-Draht
Ausgangstyp: PNP
Bauform: quaderförmig
Einbau: bündig
Elektrische Anschlussart: Gerätestecker M12
Erfassungsprinzip: induktiv
Gehäusebauform: quaderförmig
Gehäusematerial: Kunststoff
Max. Reichweite: 20 mm ... < 40 mm
Schaltfunktion: Schließer (NO)
Schutzart: IP69K
Spannung: DC
Umgebungstemperatur maximal: +85 °C
Umgebungstemperatur minimal: -25 °C
Versorgungsspannung: DC
Zulassungen: EAC, UL, UL-ordinary Location
kubische Bauform: 40x40x40 mm (Varikont L)