122,41 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Tylko 2 artykułów na magazynie
Numer produktu:
082252
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBN15-F11-E2"
Czujnik indukcyjny;
Seria: prostokątny, materiał obudowy: PBT, typ połączenia: kabel PVC, 2 m, typ wyjścia: 3-przewodowy, montaż: niezabudowany, typ napięcia: DC
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 15 mm, niezabudowany
- Napięcie robocze: 10...30 V DC
- Wyjście przełączające: PNP, NO
- Typ połączenia: kabel stały 2 m, PVC
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 082252
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | quaderförmig |
| Długość kabla: | 2 m |
| Einbau: | nicht bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | quaderförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff |
| Kabelmantel: | PVC |
| Max. Reichweite: | 10 mm ... < 20 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | CSA, UL, UL-ordinary Location |
| kubische Bauform: | sonstige |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com