NBN15-F11-E2
Informacje o produkcie "NBN15-F11-E2"
Czujnik indukcyjny;
Specyfikacja techniczna:
  • Odległość przełączania: 15 mm, niezabudowany
  • Napięcie robocze: 10...30 V DC
  • Wyjście przełączające: PNP, NO
  • Typ połączenia: kabel stały 2 m, PVC
  • Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 082252
Anschluss: 3-Draht
Ausgangstyp: PNP
Bauform: quaderförmig
Długość kabla: 2 m
Einbau: nicht bündig
Elektrische Anschlussart: Festkabel
Erfassungsprinzip: induktiv
Gehäusebauform: quaderförmig
Gehäusematerial: Kunststoff
Kabelmantel: PVC
Max. Reichweite: 10 mm ... < 20 mm
Schaltfunktion: Schließer (NO)
Schutzart: IP67
Spannung: DC
Umgebungstemperatur maximal: +70 °C
Umgebungstemperatur minimal: -25 °C