107,89 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Tylko 1 artykułów na magazynie
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBN30-U1-E2"
Czujnik indukcyjny
Seria: VariKont ®, Materiał obudowy: PA/metal z powłoką epoksydową, Typ połączenia: zaciski śrubowe, Typ wyjścia: 3-przewodowy, Montaż: niezlicowany, Typ napięcia: DC, Stopień ochrony: IP68 / IP69K
Specyfikacje techniczne:
- Napięcie robocze: 10...30 VDC
- Zasięg przełączania: 30 mm
- Wyjście sygnału: PNP, styk NO
- Stopień ochrony: IP68 / IP69K
Nr art.: 194775
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | quaderförmig |
| Einbau: | nicht bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Klemmraum |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | quaderförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff, Metall |
| Max. Reichweite: | 20 mm ... < 40 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP68, IP69K |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +85 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | UL, UL-ordinary Location |
| kubische Bauform: | 40x40x120 mm (Varikont) |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com