67,31 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Tylko 2 artykułów na magazynie
Numer produktu:
088194
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBN4-12GM40-Z0"
Czujnik indukcyjny
Seria: cylindryczna, materiał obudowy: mosiądz niklowany, typ połączenia: kabel PVC, 2 m, typ wyjścia: 2-żyłowy, montaż: nie na równi, rodzaj napięcia: DC
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 4 mm, nie na równi
- Napięcie robocze: 5...60 V DC
- Wyjście przełączania: 2-żyłowy, normalnie otwarty (NO)
- Typ połączenia: Kabel stały, 2 m, PVC
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 088194
| Anschluss: | 2-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | Zweidraht |
| Bauform: | zylindrisch |
| Długość kabla: | 2 m |
| Einbau: | nicht bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | zylindrisch |
| Gehäusematerial: | Messing, beschichtet |
| Kabelmantel: | PVC |
| Max. Reichweite: | 3 mm ... < 5 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | CCC, CSA, UL, UL-ordinary Location |
| zylindrische Bauform: | Gewindehülse M12 |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com