68,60 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Produkt niedostępny w magazynie
Numer produktu:
187484
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "NBN40-L2-E2-V1"
Czujnik indukcyjny;
Seria: VariKont L ®, materiał obudowy: PA, typ połączenia: złącze M12 x 1, 4-stykowe, typ wyjścia: 3-przewodowe, montaż: nie wpuszczany, typ napięcia: DC, stopień ochrony: IP69K
Specyfikacja techniczna:
- Odległość przełączania: 40 mm, nie wpuszczany
- Napięcie robocze: 10...30 V DC
- Wyjście przełączające: PNP, normalnie otwarte (NO)
- Typ połączenia: złącze M12, 4-stykowe (V1)
- Stopień ochrony: IP69K
Numer artykułu: 187484
| Anschluss: | 3-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | PNP |
| Bauform: | quaderförmig |
| Einbau: | nicht bündig |
| Elektrische Anschlussart: | Gerätestecker M12 |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | quaderförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff |
| Max. Reichweite: | 40 mm ... < 50 mm |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP69K |
| Spannung: | DC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +85 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | DC |
| Zulassungen: | EAC, UL, UL-ordinary Location |
| kubische Bauform: | 40x40x40 mm (Varikont L) |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com