279,39 €
plus 19% VAT, plus koszty wysyłki
Dostępność:
Czas dostawy ok.
1-3 dni
Produkt niedostępny w magazynie
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com
Informacje o produkcie "SJ15-WS"
Indukcyjny czujnik szczelinowy
Czujniki szczelinowe indukcyjne wykrywają np. metalowe chorągiewki do pozycjonowania kabin wind.
Seria: Szczelinowa, Materiał obudowy: PBT, Typ połączenia: kabel PVC, 2 m, Typ wyjścia: 2-przewodowe, Rodzaj napięcia: AC
Dane techniczne:
- Napięcie robocze: 20…253 VAC
- Szerokość szczeliny: 15 mm
- Wyjście sygnału: 2-przewodowe, styk NO
- Połączenie: Kabel stały 2 m
- Stopień ochrony: IP67
Numer artykułu: 003798
| Anschluss: | 2-Draht |
|---|---|
| Ausgangstyp: | Zweidraht |
| Bauform: | schlitzförmig |
| Długość kabla: | 2 m |
| Elektrische Anschlussart: | Festkabel |
| Erfassungsprinzip: | induktiv |
| Gehäusebauform: | schlitzförmig |
| Gehäusematerial: | Kunststoff |
| Kabelmantel: | PVC |
| Schaltfunktion: | Schließer (NO) |
| Schutzart: | IP67 |
| Spannung: | AC |
| Umgebungstemperatur maximal: | +70 °C |
| Umgebungstemperatur minimal: | -25 °C |
| Versorgungsspannung: | AC |
| Zulassungen: | CCC, CSA, UL, UL-ordinary Location |
Pytania dotyczące produktu?
Porozmawiaj z nami: +49 7163 93926-77
Rabaty ilościowe na zapytanie telefoniczne
Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu
Sensotek GmbH
Stuttgarter Straße 119
73061 Ebersbach an der Fils
Germany
info@de.sensotek.com