Informacje o produkcie "SKL-30-TTLL-D"
Bezpośredni następca SE 25.30 TTLL listwa przejściowa nr katalogowy 114-0103 z nową nazwą
Długość: Listwa kontaktowa jest produkowana z dokładnością do milimetra na żądaną długość w zakresie od 100 mm do maksymalnie 15 m. Proszę podać wymaganą długość podczas składania zamówienia.
Dane techniczne:
- Wysokość: 30 mm (48 mm z wargami)
- Szerokość: 25 mm
- Napięcie robocze: maks. 24 V
- Natężenie prądu: 0,1 A przy maksymalnym napięciu roboczym
- Połączenie 1: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
- Połączenie 2: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
- Temperatura pracy: -25 °C ... +55°C
- Profil gumowy: TPE czarny, twardość ok. 68 Shore A
- Profil C: Alu-C-Profile AL 25-14 (opcjonalnie także bez)
- Droga reakcji: 10 mm
- Siła reakcji: 54,3 N
- Droga po reakcji do 250 N: 15,5 mm
- Droga po reakcji do 400 N: 18,1 mm
Wartości reakcji zgodnie z DIN EN 1760-2:2001 / Punkt pomiarowy 1 / 10 mm/s / 20°