SKL-45-TT-D
Informacje o produkcie "SKL-45-TT-D"
Następca listwy SE 25.45 TT o nr art. 114-0105 z nowym oznaczeniem
Listwa przelotowa: Obie strony z 2 kablami (0,5 do 10 m), w tym profil C (opcjonalnie bez)
Długość: Produkcja na dokładny wymiar od 100 mm do maks. 15 m. Proszę podać długość przy zamówieniu.
Dane techniczne:
  • Wysokość: 45 mm
  • Szerokość: 25 mm
  • Napięcie przełączania: maks. 24 V
  • Prąd przełączania: 0,1 A przy maks. napięciu
  • Połączenie 1: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
  • Połączenie 2: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
  • Temperatura pracy: -25 °C do +55 °C
  • Profil gumowy: czarny TPE, twardość ok. 68 Shore A
  • Profil C: profil aluminiowy AL 25-14 (opcjonalnie bez)
  • Droga zadziałania: 7,2 mm
  • Siła zadziałania: 63,1 N
  • Droga wybiegu do 250 N: 19,4 mm
  • Droga wybiegu do 400 N: 23,6 mm
Wartości zadziałania wg DIN EN 1760-2:2001 / Punkt pomiarowy 1 / 10 mm/s / 20°