SKL-45-TTLL-D
Informacje o produkcie "SKL-45-TTLL-D"
Bezpośredni następca listwy przejściowej SE 25.45 TTLL Art. nr 114-0107 z nową nazwą
Długość: Listwa kontaktowa bezpieczeństwa jest produkowana na wymiar w potrzebnej długości w zakresie od 100 mm do maksymalnie 15 m. Proszę podać wymaganą długość podczas składania zamówienia.
Dane techniczne:
  • Wysokość: 45 mm (63 mm z wargami)
  • Szerokość: 25 mm
  • Napięcie przełączania: maks. 24 V
  • Prąd przełączania: 0,1 A przy maksymalnym napięciu przełączania
  • Połączenie 1: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
  • Połączenie 2: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5...10 m
  • Temperatura pracy: -25 °C ... +55 °C
  • Profil gumowy: TPE czarny, twardość ok. 68 Shore A
  • Profil C: Alu-C-profil AL 25-14 (opcjonalnie bez)
  • Odległość aktywacji: 10,2 mm
  • Siła aktywacji: 71,9 N
  • Droga powrotna do 250 N: 23,1 mm
  • Droga powrotna do 400 N: 27,7 mm
Wartości aktywacji zgodnie z normą DIN EN 1760-2:2001 / Punkt 1 / 10 mm/s / 20°