TOPSCAN2-8-HS-2500-1/L1400/38a
Informacje o produkcie "TOPSCAN2-8-HS-2500-1/L1400/38a"
Towarzysząca listwa czujnikowa jest odpowiednia do kosztownego zabezpieczenia krawędzi zamknięcia drzwi skrzydłowych. Alternatywnie możliwy jest stały montaż w autobusach i tramwajach komunikacji miejskiej, pod warunkiem, że ruch zamykania drzwi nie przebiega przez promienie czujników. Dzięki modularnej budowie możliwe jest zabezpieczenie różnych szerokości drzwi. Wersja z 1 modułem czujnika w profilu o długości 1400 mm.
Specyfikacje techniczne:
  • Wersja 1-promieniowa, długość 1400 mm
  • Napięcie robocze: 17 ... 30 V DC, 18 ... 28 V AC
  • Regulowana eliminacja tła lub ocena
  • Wejście testowe
  • Maksymalna wysokość montażu: 2500 mm