TOPSCAN2-8-HS-2500-3/L1350/38a
Informacje o produkcie "TOPSCAN2-8-HS-2500-3/L1350/38a"
Ruchomy pasek czujników nadaje się do ekonomicznego zabezpieczenia krawędzi zamykającej drzwi skrzydłowych. Alternatywnie możliwy jest montaż stały w autobusach i tramwajach komunikacji miejskiej, o ile ruch drzwi nie przebiega przez wiązki czujników. Dzięki modułowej konstrukcji możliwe jest zabezpieczenie różnych szerokości drzwi. Wersja z 3 modułami czujników w profilu o długości 1350 mm.
Dane techniczne:
  • Wersja 3-wiązkowa, długość 1350 mm
  • Ruchomy czujnik obecności do drzwi skrzydłowych lub drzwi w pojazdach komunikacji miejskiej
  • Napięcie robocze: 17 ... 30 V DC, 18 ... 28 V AC
  • Możliwość ustawienia tłumienia lub analizy tła
  • Wejście testowe
  • Maksymalna wysokość montażu: 2500 mm