SKL-30-TT-D
Informacje o produkcie "SKL-30-TT-D"
Identyczny następca SE 25.30 TT listwa przejściowa Art.No. 114-0101 z nowym opisem
Długość: Listwa kontaktowa bezpieczeństwa produkowana jest na wymiar w zakresie od 100 mm do maksymalnie 15 m. Proszę podać wymaganą długość podczas składania zamówienia powyżej.
Dane techniczne:
  • Wysokość: 30 mm
  • Szerokość: 25 mm
  • Ciśnienie przełączające: maks. 24 V
  • Prąd przełączający: 0,1 A przy maksymalnym napięciu przełączającym
  • Połączenie 1: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5 ... 10 m
  • Połączenie 2: Kabel 2 x 0,25 mm², długość 0,5 ... 10 m
  • Temperatura pracy: -25 °C ... +55 °C
  • Profil gumowy: TPE czarny, twardość ok. 68 Shore A
  • Profil C: Alu-C-profil AL 25-14 (opcjonalnie także bez)
  • Droga aktywacji: 4,5 mm
  • Siła aktywacji: 47,9 N
  • Droga przyspieszenia do 250 N: 12,5 mm
  • Droga przyspieszenia do 400 N: 14,5 mm
Wartości aktywacji zgodnie z DIN EN 1760-2:2001 / Punkt pomiarowy 1 / 10 mm/s / 20°