SKL-30-TT-E
Informacje o produkcie "SKL-30-TT-E"
Produkt identyczny jak SE 25. TT Krawędź końcowa p.n. 114-0100 z nowym opisem
Długość: Proszę zamówić długość w zakresie od 100 mm do 15 m.
Specyfikacja techniczna
  • Wymiary: Szer. 25 mm x Wys. 30 mm
  • Pojemność elektryczna: 24 V, 10 mA
  • Zakres temperatur: -25 °C...+55 °C
  • Profil: TPE czarny, twardość materiału 68 Shore A
  • Profil C: Profil C z aluminium AL 35-14, profil na życzenie
  • Siła aktywacji: 47,9 N
  • Odległość aktywacji: 4,5 mm
  • Odległość nadmiernego przesunięcia do 400 N: 14,5 mm
Testowane zgodnie z DIN EN 1760-2:2001 / Punkt aktywacji 1 / 10 mm/s / 20°