SKL-45-TTLL-E
Informacje o produkcie "SKL-45-TTLL-E"
Listwa kontaktowa SKL-45-TTLL-E z 2 wargami uszczelniającymi
Jako listwa końcowa z profilem C (opcjonalnie bez)
Następca listwy końcowej SE 25.45 TTLL (nr art. 114-0106)
Listwa końcowa: Jedna strona z rezystorem/diodą (do bezpośredniej analizy), druga z kablem 0,3–15 m.
Długość: Dokładnie dopasowana od 100 mm do 15 m – prosimy podać przy zamówieniu.
Dane techniczne:
  • Wysokość: 45 mm (63 mm z wargami)
  • Szerokość: 25 mm
  • Napięcie przełączania: maks. 24 V
  • Prąd przełączania: 0,1 A
  • Połączenie 1: Kabel 0,25 mm², 0,5–10 m
  • Połączenie 2: 8k2 (lub 1k2, dioda, przełączanie bezpośrednie)
  • Temperatura: –25 °C do +55 °C
  • Profil gumowy: TPE czarny, 68 Shore A
  • Profil C: aluminium AL 25-14 (opcjonalnie)
  • Droga aktywacji: 10,2 mm
  • Siła aktywacji: 71,9 N
  • Droga wybiegowa: do 250 N – 23,1 mm; do 400 N – 27,7 mm
Wartości wg DIN EN 1760-2:2001 / Punkt 1 / 10 mm/s / 20°